» » Resul Dindar'ın annesi son yolculuğuna uğurlandısponsor bağlantıları

Artvin'de geçtiğimiz Pazartesi günü eşi Osman Dindar ile geçirdiği motosiklet kazası sonra tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren sanatçı Resul Dindar’ın annesi Meliha Dindar son yolculuğunu uğurlandı.

Artvin’in Arhavi ilçesinde eşi Osman Dindar ile geçirdiği trafik kazasında yaralanarak kaldırıldığı RTEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde dün hayatını kaybeden 5 çocuk annesi 53 yaşındaki Meliha Dindar’ın cenazesi Artvin’in Hopa ilçesine getirildi.
Hopa Cumhuriyet Mahallesi Camisi'nde ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazında Meliha Dindar ile birlikte kaza geçiren eşi Osman Dindar kolu alçıda katıldı.
2 / 4Resul Dindar'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı Meliha Dindar’ın cenazesi cenaze namazının ardından omuzlarda yaklaşık 1 kilometre taşınarak Cumhuriyet Mahallesindeki evinin önünde hazırlanan mezara defnedildi.
Sanatçı Resul Dindar cenazenin camiden ayrılışı sırasında yakınları ve vatandaşlarla, bir süre annesinin tabutunu taşıdı.

Motosikletle Artvin'in Arhavi ilçesinden Hopa'ya giden Osman ve Meliha Dindar çifti, 26 Mart gecesi yoldaki kaya parçalarına çarpmıştı. Motosikletin devrildiği kazada sürücü Osman ile eşi Meliha Dindar yaralanmıştı. 

OROPATE ÇVERİ VORE ŞARKI SÖZÜ LAZCA SÖZLER TÜRKÇE KARŞILIĞI

OROPATE ÇVERİ VORE  ŞARKI SÖZÜ LAZCA  SÖZLER TÜRKÇE KARŞILIĞI  

Videolar

23-03-2018, 23:54

Helimişi Xasani (ჰასან ჰელიმიში) Hasan Helimish

Laz şair, ressam Helimişi Xasani   (ჰასან

30-03-2018, 22:34


Bu içeriği paylaş... Gurtit...
0

Konuya yorum yazabilmek için üye olmalısınız. Üye Olmak İçin TılkaAdınız:*
E-Mail:
Kodu girin: *
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız