» » Ardeşen belediyesi şenlendi / Binali Yıldırıma ait resim kaldırıldı


Ardeşen belediyesi şenlendi / Binali Yıldırıma ait resim kaldırıldı

sponsor bağlantıları


Ardeşen belediyesi çocuk sesleri ile yankılandı
Rize'nin Ardeşen ilçesi belediyesini ziyarete elen minikler belediye binasını hareketlendirdi. 
Makam koltuklarına yerleşen miniklerle tek tek ilgilenen başkan Avni KAHYA'nın çocukları sevmesi ve arasının iyi olduğu gözlerden kaçmadı. Başkana çiçek taktim eden miniklerin tatlılığı herkesi mutlu etti. 
Öte yandan daha önce haberini yaptığımız makam koltuğunun arkasındaki İstanbul Belediye başkan adayı Binalı Yıldırım'ın resmi kaldırıp yerine Türkiye bayrağı konuldu.

Bu günkü ziyaret ile ilgili başka yaptığı açıklama şu şekilde oldu

"Haftanın son gününde yoğun bir mesai sonrası civil civil sesleri ve güzel gülüşleriyle bizleri yeniden motive ederek enerji veren minik öğrencilerimizi makamımızda misafir ettik. Geleceğimizin mihmandarları çocuklarımızın eğitim ve öğretimde milli ruh ve şuhurla donanmış, vatanını, bayrağını ve milletini seven nesiller yetiştiren okul idarecileri ve öğretmenlerimize destek olmak biz idarecilerin öncelikli görevleri arasında olmalıdır. Eğitim hayatlarında onlara yol gösterip örnek olan tüm öğretmenlerimizi cani gönülden tebrik ederken, okul idarecilerimize de her daim yardıma hazır olduğumuzu ifade ederim. Bu manada ziyaretimize gelen Ardeşen Atatürk Anaokulu İdareci, Öğretmen, Veli ve sevgili öğrencilerimize ayrı ayrı teşekkür ederim. Avni KAHYA Ardeşen Belediye Başkanı."

Emojiye tıkla sayfaya duygunu bırak
0

Daha kolay yorum yazabilmek için ücretsiz üye ol Üye Olmak İçin Tılka


Adınız Soyadınız: