» » Pazarspor Bayan Hentbol Takımı Bu sezon Süper Ligde


Pazarspor Bayan Hentbol Takımı Bu sezon Süper Ligde

sponsor bağlantıları


Geçtiğimiz sezon Türkiye Kadınlar 1. Ligi'nde mücadele veren Pazarspor Kadın Hentbol Takımı Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi’ne yükseltildi.

Konuya istinaden Basın Sözcüsü Rıfat Uluşahin, Teknik Direktör Fatma Badoğlu ve yönetimin katılımı ile bir basın toplantısı düzenlendi.

Basın toplantısında açıklamada bulunan Uluşahin, “Değerli Hentbol severler, sevgili Pazarsporlular müjdeler olsun !! Pazar’ımızın Sultanları 2018/2019 sezonunda bizi Türkiye kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde temsil edecektir. Bizlere bu başarıyı getiren başta sporcu ve teknik kadromuzu, yöneticilerimiz, siz değerli destek veren taraftarlarımızı gönülden kutlarken Süper Ligin Pazar'ımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Yenilenen yüzü ile Eylül ayında başlayacak maçlarımızın oynanacağı Mehmet Akif Pirim Spor Salonun da heyecanlı ve coşkulu maçlarda hepimizin birlikte olmasını bekliyoruz. Bu zorlu süreçte bizlere desteklerini esirgemeyen başta ÇAYKUR işletmeleri Genel Müdürlüğü olmak üzere tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyor, desteklerinin Süper Ligde de artarak devam etmesini umuyoruz.” dedi.Teknik Direktör Fatma Badoğlu’da yaptığı açıklamada, “Öncelikle bu federasyonun bize sunduğu bir bağış değil takım olarak geçen sezon inanmıştık, istemiştik ve hak ettiğimizi düşünüyoruz. Sonuç olarak Pazar'a, Pazarspor'a Süper Ligi yaşattığımız için mutlu ve gururluyum. Pazar bayan hentbol liginde süper ligi görecek diyordum ve bu gün olması da bizi mutlu ediyor. Bu gururu yaşattığımız içinde çok mutluyuz. Transfer süreçleri başladı süreç nedeni ile davetiyenin gelmesi beklendiğinden biz biraz geç başlıyoruz. Hedefimiz öncelikle bu ligi tanımamız lazım. Nasıl birinci ligi tanıyıp zaman içinde başarı hedeflendi ise öncelikli olarak da bu ligi tanıyıp ondan sonra başarı hedeflerimiz olacak. Bir kaç sene içinde de kendi sporcu sayılarımızı arttırıp şampiyonluklara, Avrupalara hedef koyacağız, ama önce ligi tanımamız lazım," diye konuştu. haber: Haberguven.comEmojiye tıkla sayfaya duygunu bırak
0

Daha kolay yorum yazabilmek için ücretsiz üye ol Üye Olmak İçin Tılka


Adınız Soyadınız: