Anasayfa » Rize Fındıklı (Vi3'e) » RİZE FINDIKLI İLÇESİNDE "FUHUŞ" OPERASYONU


RİZE FINDIKLI İLÇESİNDE "FUHUŞ" OPERASYONU

sponsor bağlantıları


Son bir hafta içinde 2. fuhuş baskını.
Geçtiğimiz günlerde Artvin'in Hopa ilçesinde benzer operasyon gerçekleştiren güvenlik görevleri bu kez Rize'nin Fındıklı ilçesinde düzenlenen operasyonda; fuhşa teşvik, aracılık ve zorlama, ve yer temini iddiasıyla, toplam 13 adreste yapılan arama ve uygulama neticesinde ve soruşturma devamında 6 şüpheli yakalandı.

Fındıklı ilesinde yayım yapan findiklihaber.com sitesinin haberine göre Fındıklı'da düzenlenen operasyonda; fuhşa teşvik, aracılık ve zorlama, ve yer temini iddiasıyla,toplam 13 adreste yapılan arama ve uygulama neticesinde ve soruşturma devamında 6 şüpheli yakalandı.
Şüphelilerle birlikte mağdur veya bilgi sahibi olarak 77 kişinin ifadesine başvuruldu. Operasyonlar neticesinde 8 yabancı uyruklu kadın sınır dışı edilmiştir. Öte yandan Gürcistan uyruklu TC vatandaşı bir kadında VDRL (frengi), Gürcistan uyruklu başka bir kadında ise HCV (Hepatit C) hastalığı tespit edildi. Hakkında yürütülen tahkikat sürecinde mevcutlu olarak çıkarılan 2 şüpheli sevk olundukları Pazar Sulh Ceza Hakimliğince yapılan sorguları sonrası tutuklanarak ceza evine gönderildi.Emojiye tıkla sayfaya duygunu bırak
0


Daha kolay yorum yazabilmek için ücretsiz üye ol Üye Olmak İçin Tılka


Adınız Soyadınız: