Anasayfa » Kültür / Sanat » Pazar’da Kültür ve Sanat Şenliği


Pazar’da Kültür ve Sanat Şenliği

sponsor bağlantıları


Pazar Kültür ve Sanat Evi tarafından 4 Ağustos 2018 Cumartesi günü Kültür ve Sanat Şenliği düzenleniyor.

4 Ağustos 2018 Cumartesi günü Saat 12.00 de Kültür Evinde Ayşe Uzunhasanoğlu Pırpır’ın katılacağı Resim Sergisi açılışı ile başlayacak olan Şenlik, Saat 13.00 Levent Turhan Gümüş ve Selda Uzunkaya’nın Çocuklar için Edebiyat söyleşi ve imza ile devam edecek. Ardından Marina Belediye Aile Çay Bahçesinde Saat 14.00 de İrfan Çağatay söyleşiler, Yaşar Miraç, İbrahim Karaca ile devam edecek olan şenlikte son olarak Saat 16.00 da Mahir Ünsal Eriş’in söyleşileri ile gündüz programı sona erecek.

Akşam 20.00 de ise Mehmet Akif Pirim Kapalı Spor Salonu alanında Pazarlı Sanatçılar İsmail Hakkı Demircioğlu, Gökhan Birben ile Fındıklılı sanatçı Korhan Özyıldız’ın konseri başlayacak.

Kültür Evi yöneticilerinden yapılan açıklamada “ 04.08.2018 Cumartesi günü Pazar’da yapılacak olan Kültür ve Sanat Şenliğine tüm Pazar halkını davet ediyoruz. Kendisini makamında ziyaret ettiğimiz Pazar Belediye Başkanımıza da katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz. Başkanımızı Şenliğimize davet ettik. Başka bir program olmadığında katılacağını söyledi” dedi.

Emojiye tıkla sayfaya duygunu bırak
0


Daha kolay yorum yazabilmek için ücretsiz üye ol Üye Olmak İçin Tılka


Adınız Soyadınız: