Anasayfa » yasam saglik » Avni için Fındıklı kenetlendi


Avni için Fındıklı kenetlendi

sponsor bağlantıları


Fındıklı'da, nedir görülen deri kanserine yakalanan lise son sınıf öğrencisi Avni Gülten'e (18) arkadaşları maddi manevi destek oluyor.
Avni'ye maddi destek olmak isteyen arkadaşları konser organize etti. 12 Nisan  Cumartesi günü düzenlenecek konser için satılan biletlerden elde edilen gelir tedavi masrafları için kullanılacak. Vatandaşlarda konsere yoğun ilgi gösteriyor.

Kanser hücrelerinin yayılmasını önlemek için 6 kez kemoterapi gören Avni'nin saçları da döküldü. Bu durum karşısında Avni'ye moral vermek isteyen bazı arkadaşları saçlarını kazıttı. 

Fındıklı Meydanı'nda toplanan gençler şarkı ve türküler söyleyerek Avni'nin oturduğu evin altına kadar yürüdüler. Gençler burada tulum eşliğinde horonlar oynayıp Avni için tezahüratlar yaptı. Sağlık sorunları gerekçesi ile arkadaşlarına katılamayan Avni kısa evinin balkonundan arkadaşlarını selamladı. Neşesinden bir şey kaybetmediği görülen Avni'ne "Avni sen bizim her şeyimizsin" şeklinde tezahürat yaptılar.

Arkadaşları maddi ve manevi olarak her zaman Avni'nin yanında olduklarını belirterek, kanseri hep birlikte yeneceklerini söylediler. 


kaynak: Fındıklı haberEmojiye tıkla sayfaya duygunu bırak
0


Daha kolay yorum yazabilmek için ücretsiz üye ol Üye Olmak İçin Tılka


Adınız Soyadınız:


  • Yazar: Lazca
  • Zaman: 11-04-2014, 20:34